poniedziałek, 19 sierpnia 2013
Ostatnie dni :)
Hay! Przepraszam że tak dawno nie pisałam, ale nie bardzo miałam o czym pisać. Hmm.. ostatnio nie mam pomysłów co pisać może wy napiszcie o czym chcielibyście u mnie czytać :). Dwa dni temu byłam w galerii kupiłam sobie parę rzeczy choć nie wiele bo nie było nic fajnego.Kupiłam sobie trzy naszyjniki, dwie pary butów i trzy koszule.To tyle :D Co robię dzisiaj? Prawdopodobnie przyjedzie do mnie moja przyjaciółka Weronika z którą widuję się bardzo rzadko :(. Ostatnio widziałam się z nią dwa lub trzy miesiące temu. Teraz tylko marzę żeby się z nią zobaczyć :) Może następnym razem powklejam zdjęcia i spróbuję Was jakoś zaciekawić.
sobota, 10 sierpnia 2013
Jazda konna+ zdjęcia z Danii :)
Hej! Jak wam mijają wakacje? Bo mi bardzo fajnie ostatnio często jeździłam na koniach, za każdym razem kiedy byłam miałam innego konia, ale najbardziej posłusznym okazała się Perełka. Dwa razy wyjeżdżałam w teren jechałam przez łąki, rzekę i trawy które były większe od Perły i mnie :D. To są zdjęcia z jazdy.
Perełka :)
A to zdjęcia z Danii :)
Plaża z zachodu słońca.
Zdjęcia z promu z Mają :)
Nurt.
A to zdjęcia z Danii :)
Plaża z zachodu słońca.
Zdjęcia z promu z Mają :)
niedziela, 4 sierpnia 2013
Wakacje w Danii i powrót do domu
Przez dwa tygodnie byłam w Danii na wakacjach było super zwiedziłam tam Kopenhage, muzeum Andersena, Rosnæs,często też jeździliśmy na plażę. Przechodziłam też pod bramą TIVOLI. Po dwóch tygodniach musiałam już wyjechać, podróż była bardzo długa Płynęłam promem przez dwie godziny. Prom przypominał mi trochę galerie handlową. Rejs promem był naprawdę fajny. Teraz jestem już w domu. Zdjęcia z promu i plaży wkleję następnym razem, gdy będę pisać posta ponieważ są w aparacie :).
czwartek, 1 sierpnia 2013
Pierwszy post
Haj! Jestem Weronika. Mam 13
lat i jestem nową blogerką. Do
założenia bloga zainspirowała mnie moja przyjaciółka Maja. Na tym blogu zamierzam pisać o swoim życiu codziennym. O tym, co robiłam i co będę robić.
Subskrybuj:
Posty (Atom)